uvex from head to toe

Aizsargķiveres

Godalgotas. Drošas. Ērtas. Lieliska galvas aizsardzība no uvex.

Ķiveres un aizsargbrilles var labi saderēt — īpaši ar integrēto aizsargbriļļu turētāju sistēmu IES.

Mūsu sportiskās beisbola cepures formas ķiveres piedāvā modernu galvas aizsardzību arī vietās, kur ķiveres lietošana nav obligāta.

Aizsargbrilles

Izcils dizains, vislielākais iespējamais komforts, lieliska aizsardzība — mūsu izcilās aizsargbrilles regulāri pārliecina starptautiskos dizaina un produktu konkursos.

Cik drošas ir aizsargbrilles? Uzziniet, noskatoties šo videoklipu!

Kā darbojas UV aizsardzība? Kam nepieciešami pārklājumi pret atstarošanos? Kura stiklu nokrāsa ir piemērota meža darbiem? Šādi jautājumi tiek apskatīti mūsu ekspertu emuārā.

Dzirdes aizsarglīdzekļi

Uzticami dzirdes aizsarglīdzekļi visās variācijās. Vienreiz lietojami aizbāžņi, noņemami, ar salokāmu stīpu vai piemēroti ķiverei? Jums ir izvēle.

Mēs sniegsim atbalstu arī jautājumā, kuri dzirdes aizsarglīdzekļi vispār jums ir piemēroti. Mūsu ekspertu emuārā varat uzzināt, kas tieši ir troksnis un kā sevi no tā pasargāt.

Maskas elpceļu aizsardzībai

uvex silv-Air saime nozīmē ļoti efektīvu FFP1, FFP2 vai FFP3 aizsardzības klases elpceļu aizsarglīdzekli.

Meklējot savām prasībām ideāli piemēroto elpceļu aizsarglīdzekli, atbalstu sniegs uvex elpceļu aizsarglīdzekļu konsultants. Mēs savā ekspertu emuārā paskaidrojam, kā principā darbojas daļiņas filtrējošas maskas elpceļu aizsardzībai.

Aizsargapģērbs un darba apģērbs

Mūsu produktu lapās Jūs atradīsiet funkcionālu, stilīgu darba apģērbu, kas perfekti atbilst jūsu uzņēmumā izmantotajam uvex aizsargapģērbam — pēc pieprasījuma arī pielāgots individuāli un papildināts ar logotipu vai emblēmu.

Ja meklējat drošu aizsardzību darbam ar ķimikālijām, jūs noteikti atradīsiet bagātīgu vienreiz lietojamo aizsargtērpu izvēli.

Ar aizsargapģērbu, kas pārklāts ar aizsardzību pret dzirkstelēm, mēs reaģējam uz metālapstrādes nozares īpašajām prasībām — uzziniet visu par uvex profisystem metall.

Aizsargcimdi

Gan aizsardzība pret mehāniskiem riskiem, drošība darbā ar ķimikālijām vai aizsardzība pret sagriešanos — mūsu plašajā aizsargcimdu klāstā atradīsiet pareizo risinājumu katram pielietošanas mērķim.

Mēs īpaši lepojamies ar Līneburgā iegūto apbalvojumu “Top 100 gada novators”, kas piešķirts mūsu cimdiem uvex safety gloves. Viss par mūsu cimdu ražošanu ir atrodams šajā interesantajā īsfilmā.

uvex un HexArmor® — divi zīmoli ar globālu misiju: aizsargāt cilvēkus.Visiem uvex klientiem Austrumu puslodē (Eiropā, Āfrikā, Tuvajos Austrumos un Krievijā) mēs piedāvājam izvēlētu aizsargcimdu klāstu no HexArmor sērijas. Šeit varat piekļūt HexArmor® aizsargcimdiem vietnē www.hexarmor.eu

Drošības apavi

uvex pēdu aizsardzība ir lieliska pēdu aizsardzība, kas paplašina robežas un piekļūst jaunām dimensijām.

Mūsu ekspertu emuārs sniedz informāciju par dažādām pēdu aizsardzības tēmām — no ergonomikas līdz elektrostatiskai izlādei un no ilgmūžības līdz antistatiskai.

Individuālie aizsardzības līdzekļi

Individuālie aizsardzības līdzekļi, kas ir precīzi pielāgoti jūsu vajadzībām — tie ietver:

plaša briļļu darbam ar ekrāniem un optisko aizsargbriļļu izvēle individuāla pēdu aizsardzība — no piemērotām zolītēm līdz ortopēdiskai pielāgošanai

īpaši pielāgoti auss kanāla ieliktņi

Labi padomi ar uvex

2016. gada 20. aprīlī stājās spēkā jaunā Eiropas regula par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Tā ir saistoša no 2018. gada 21. aprīļa.

Uz emuāra rakstu

Ir pieejams 2021. gada katalogs. Lejupielādējiet visu katalogu vai tikai atsevišķus kataloga fragmentus. Uz 2021.
gada katalogu

Rīkojoties ar ķimikālijām, ir svarīgi izvēlēties aizsargcimdus ar vislielāko rūpību. Mūsu tiešsaistes konsultants palīdzēs to izdarīt.

Uz uvex Chemical Expert System

#uvex în mass-media

#uvex sociālajos tīklosuvex safety group ir IVPS Interessenverbund Persönliche Schutzausrüstung e. V. (Individuālo aizsardzības līdzekļu interešu savienības) biedrs.